Zebranie sprawozdawcze za rok 2021

W minioną sobotę (19 lutego 2022) w naszej strażnicy odbyło się zebranie walne podsumowujące działalność naszej jednostki w roku ubiegłym. Na spotkaniu obecny był zarząd w pełnym składzie , członkowie zwyczajni oraz zaproszeni goście.

W toku zebrania przedstawione zostały wszystkie osiągnięcia i przedsięwzięcia które udało się zrealizować w poprzednim roku. Nastąpiło szczegółowe rozliczenie z funduszy które udało się pozyskać oraz cele na które zostały one przeznaczone. Nakreślony został również plan finansowy i założenia które chcemy zrealizować w roku bieżącym. Komisja rewizyjna jak co roku dokonała przeglądu posiadanego przez naszą jednostkę sprzętu oraz stanu finansowego.

Zarząd OSP w Konopnicy w pełni wywiązał się ze swoich obowiązków i otrzymał absolutorium na kolejny rok.

Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz ciepłe słowa, które padły w naszą stronę!  To bardzo budujące i napawające entuzjazmem do dalszej pracy na rzecz rozwoju naszej straży 🙂

Fot. OSP Konopnica

Zostaw komentarz