Pomagamy Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Strażacy naszej jednostki uznali, że pomoc przy załadunku worków z nakrętkami w Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie to za mało. Postanowiliśmy zaangażować się we wsparcie tego niezwykłego dzieła jeszcze bardziej.

Od kilku dni na sali w naszej strażnicy stoi specjalne pudełko oklejone materiałami promocyjnymi hospicjum, służące do przechowywania plastikowych korków. Zachęcamy wszystkich korzystających z naszego budynku, a także wszystkich mieszkańców Konopnicy do wspólnego wypełniania tego pojemnika. Zakrętki można również przynosić w trakcie cotygodniowych poniedziałkowych zbiórek strażaków w godz. 19:30-22:00.

Dodatkowo zdecydowaliśmy zrezygnować z ubiegania się dla jednostki o środki pochodzące w 1% podatku dochodowego. W zamian bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich naszych sympatyków do wpisywania numeru KRS Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia – 000 000 4522 – podczas rozliczania PIT. Darmowy program można znaleźć tutaj: http://dommalegoksiecia.pl/1-procent/

Zostaw komentarz