Nowy sprzęt

NOWOŚCI SPRZĘTOWE!

W ostatnich dniach jednostka Ochotniczej Straży w Konopnicy wzbogaciła się o wkrętarkę akumulatorową wraz z zestawem wierteł oraz bitów. Jest to kolejne urządzenie akumulatorowe w naszym zestawie. W ubiegłym roku nabyliśmy pilarkę łańcuchową oraz szlifierkę kątową. Sprzęt jest bardzo poręczny, a co najważniejsze mobilny co ułatwia działania w trudno dostępnych miejscach jak na przykład dachy czy wnętrza pomieszczeń.

Tegoroczny zakup został sfinansowany z ekwiwalentu, który przysługuje naszym druhom za udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych. Wszyscy członkowie naszej OSP solidarnie przekazują swoje honorarium na zakup nowego sprzętu co daje widoczne efekty.

Dziękujemy za wsparcie Firma Wójcik Centrum Karcher Makita HONDA z siedzibą na ul. Władysława Kunickiego 96, 20-412 w Lublinie, która jest naszym partnerem w zakupie różnego rodzaju sprzętu podręcznego. Szczerze polecamy!