Zawody 12.05.2019

Jedną z tradycji jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych jest sportowa rywalizacja. Jak co roku nasza jednostka OSP Konopnica wzięła udział w Zawodach Sportowo-Pożarniczych.  Zawody odbyły się ubiegłej niedzieli (12/05/2019) w Bełżycach na stadionie CKFiS  mieszczącym się przy ul. Zamkowej. Rywalizowały drużyny z 3 gmin: Gmina Bełżyce, Gmina Wojciechów oraz Gmina Konopnica.

Z naszej gminy w rywalizacji udział wzięło łącznie 11 drużyn OSP. W tym roku dzięki determinacji oraz odrobinie strażackiego szczęścia udało nam się zająć 3. miejsce na podium, co jest dla nas olbrzymim sukcesem i daje motywację nad dalszym rozwojem. Gratulujemy również kolegom z OSP Marynin, którzy zajęli 1. miejsce oraz OSP Radawiec Duży, za zajęcie 2. miejsca.

Dziękujemy wszystkim drużynom za wspólną, uczciwą rywalizację.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować również wszystkim naszym sympatykom, którzy wspierają nas od początku i są wiernymi kibicami. To dzięki Wam i dla Was chcemy być coraz lepsi, i tak właśnie się dzieje, ponieważ jeszcze rok temu uplasowaliśmy się na 4. pozycji, a w tym kolejna wyżej.

Dziękujemy jeszcze raz i pozdrawiamy 🙂

Drużyna OSP Konopnica