Spalinowa przecinarka tarczowa

Jako ochotnicza straż niesiemy pomoc bezinteresownie i nie czerpiemy z tego żadnych korzyści materialnych. Jesteśmy wolontariuszami, a naszą nagrodą jest ogromna satysfakcja z tego, że możemy zrobić coś dobrego dla naszej lokalnej społeczności. Nasi Druhowie już od kilku lat jednomyślnie przekazują ekwiwalent pieniężny, który otrzymujemy za udział w akcjach na zakup sprzętu, który możemy wykorzystać w czasie wezwania.

Mamy przyjemność zaprezentowania naszego najnowszego zakupu. Jest to spalinowa przecinarka tarczowa marki makita. Służy ona do przecinania różnego rodzaju twardych powierzchni.

Teraz możemy w jeszcze bardziej efektywny sposób nieść pomoc. Cały czas staramy się zmieniać na lepsze zarówno pod względem wyposażenia strażnicy ale również świadomości oraz wyszkolenia naszych ochotników. Dziękujemy za okazaną przychylność i wsparcie. Jesteśmy dla Was i każdego kto potrzebuje pomocy.

Pozdrawiamy i zapraszamy wszystkich chętnych na nasze cotygodniowe zbiórki. Poniedziałek, godzina 19.30

Fot. OSP Konopnica

Zostaw komentarz