Poszukiwania osoby zaginionej

19/04/2018 – 00.10 – 3.00

Pomoc w poszukiwaniu osoby zaginionej

Zaangażowane siły i środki:

OSP KSRG

339[L]92 – GBA – OSP Radawiec Duży
339[L]45 – GBA – OSP Pawlin

OSP

337[L]82 – GLBA – OSP Konopnica

337[L]65 – GBA – OSP Kozubszczyzna
338[L]?? – GLBA – OSP Radawczyk

Policja
Straż Ochrony Kolei

Dzisiaj kilka minut po północy w większości pobliskich miejscowości rozległ się dźwięk syreny. Razem z innymi jednostkami zostajemy zadysponowani do miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie w celu pomocy policji. Na miejscu okazało się, iż chodzi o wsparcie policji podczas poszukiwań starszego mężczyzny. W poszukiwaniach brało udział łącznie kilkadziesiąt osób. Szczegółowe przeczesywanie okolicznego lasu oraz pól uprawnych nie przyniosło oczekiwanego efektu. O godzinie 3  na polecenie policji zakończyliśmy działania i wróciliśmy do koszar. Policja dalej kontynuowała poszukiwania.

W godzinach porannych odnaleziono mężczyznę w oddalonej o kilkanaście kilometrów miejscowości.

Więcej szczegółów w artykule niżej…

Wyszedł z domu i zaginął. Znalazł się w miejscowości oddalonej o kilkanaście kilometrów (zdjęcia)

Zostaw komentarz