Pomoc dla schroniska

POMAGAMY!   🐈🐩🐕🐾🚒🎁💪

Zgodnie z przedsylwestrową zapowiedzią zamiast organizować pokaz fajerwerków nasi strażacy przekazali część dochodu z imprezy na schronisko dla zwierząt w Lublinie. Dzięki rezygnacji ze sztucznych ogni udało nam się zakupić około 200kg karmy suchej, makaronów oraz puszek.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i jednocześnie gorąco zachęcamy do pomocy. Wystarczy jeżeli ktoś posiada stare koce lub inne przydatne dla schroniska rzeczy aby dostarczył do budynku naszej jednostki lub bezpośrednio do siedziby schroniska.  Jesteśmy dostępni w każdy poniedziałek o godzinie 19.30.

Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej o działalności lubelskiego schroniska i jego podopiecznych wystarczy wpisać adres: www.schronisko-zwierzaki.lublin.pl lub odnaleźć organizację na Facebooku pod hasłem “Schronisko dla Zwierząt w Lublinie”.

Fot. OSP Konopnica

 

Zostaw komentarz