Najlepsi !

Wczoraj (19/05/2018 r.) w ramach projektu “Promocja aktywnego wypoczynku poprzez zorganizowanie cyklu imprez sportowo-rekreacyjnych w gminie Konopnica” odbył się rodzinny rajd rowerowy na dystansie 8 km oraz turniej piłki siatkowej.

Druhowie z naszej jednostki postanowili spróbować swoich sił właśnie w tym w turnieju. W sumie w rozgrywkach uczestniczyło pięć drużyn: OSP Konopnica, OSP Zemborzyce, OSP Radawiec, OSP Marynin oraz reprezentacja miejscowości Motycz. Po meczach eliminacyjnych to właśnie druhowie z naszej jednostki przeszli do finału wraz z reprezentacją Motycza. W decydującym starciu nasi koledzy nie mieli sobie równych i pokonali rywala bez starty seta. Jesteśmy z tego bardzo dumni i gratulujemy wszystkim, którzy podjęli się równej, sportowej rywalizacji !

Cała impreza odbyła się w Radawcu Dużym i realizowana była w ramach projektu grantowego Imprezy i wydarzenia sportowo-rekreacyjne promujące obszar LGD “Kraina wokół Lublina”.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, okazanie pięknego, sportowego ducha walki oraz wsparcie 🙂

Pozdrawiają druhowie z OSP Konopnica